Logo Zalety Diety
Nasze pierwsze spotaknie

Pierwsze spotkanie z Tobą jest niezmiernie ważne dla mnie, jako dietetyka. Dzięki niemu mogę dokładnie poznać Twoje nawyki żywieniowe oraz zaznajomić się z produktami i potrawami, które lubisz. Bardzo ważną informacją będzie również to, czy i jeśli tak, to na co chorujesz.

Nasze pierwsze spotkanie będzie trwało około jednej godziny. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu dietetycznego oraz analizy Twojego składu i masy ciała umówimy się na następne spotkanie po około 3 dniach. Ten czas jest dla mnie niezbędny, aby stworzyć program żywieniowy dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Nasze kolejne spotkania będą się odbywały co 14 dni. W trakcie każdego spotkania razem omówimy przygotowany dla Ciebie jadłospis i dokonamy pomiarów kontrolnych. Pamiętaj, że na każdym spotkaniu przeprowadzone zostanie szczegółowe badanie na Analizatorze Składu i Masy Ciała Tanita. Jest to specjalistyczne urządzenie, które w formie wydruku zaprezentuje Tobie m.in. zawartość tkanki tłuszczowej, czy wody w Twoim organizmie. Aby wyniki badania były rzetelne postaraj się przed każdym naszym spotkaniem niczego nie pić przynajmniej przez godzinę. Jeśli posiadasz wszczepiony rozrusznik lub wadę serca, koniecznie mnie o tym poinformuj przed badaniem!

Aby przygotowana przeze mnie dieta była ściśle dostosowana do Twoich potrzeb przed pierwszą wizytą przygotuj:

Dzienniczek Dietetyczny, w którym spiszesz wszystkie produkty spożyte w ciągu ostatnich trzech dni (kliknij w link, aby pobrać).

• Jeśli posiadasz: aktualne wyniki badań (cholesterolu, ciśnienia, TSH, poziomu glukozy).

lyzka
pomidorki gruszka
unia